Strona główna Zasady tworzenia artykułów

Zasady tworzenia artykułów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zdobycie zaufania czytelników jest niezwykle ważne. Z tego powodu chcemy z pełną otwartością zaprezentować nasz sposób tworzenia artykułów w serwisie. Dzięki stosowanym przez nas zasadom są one w pełni wiarygodne, łatwe w odbiorze i stale aktualizowane. Wartości te są szczególnie ważne w przypadku poruszania problemów zdrowia, ciąży, czy opieki nad małym dzieckiem.

Wyszukiwanie informacji na temat zdrowia matki i dziecka oraz wskazówek parentingowych jest bardzo łatwe, ponieważ istnieje wiele źródeł na ten temat. Jednak znalezienie wiarygodnych, odpowiednich i użytecznych informacji może być o wiele trudniejsze, a nawet frustrujące. Serwis MlekoMamy.pl w pełni rozwiązuje ten problem. Sprawiamy, że informacje na temat ciąży, laktacji, oraz ochrony zdrowia matki i dziecka są zrozumiałe i bardziej przystępne, aby na ich podstawie móc podejmować najlepsze decyzje dla siebie i swoich bliskich.

Z założenia upraszczamy złożone tematy i unikamy niepotrzebnego żargonu, aby czytelnicy mogli czuć się pewniej i podejmować odpowiednie działania. Niezależnie od tego, czy szukasz wskazówek opartych na faktach na temat konkretnego problemu, inspiracji czy podpowiedzi, wszystkie treści tworzymy właśnie dla Ciebie.

W naszych artykułach zwracamy szczególną uwagę na Twoje bezpieczeństwo i pomagamy znaleźć równowagę między zdrowiem a stylem życia. Efektem takiego podejścia jest otwarte i obiektywne omawianie szeregu tematów i punktów widzenia.

Wiemy, że dla każdego pozornie te same problemy są czymś innym. Dlatego staramy się pisać ze zrozumieniem i empatią. Jesteśmy tutaj dla każdego, kto szuka odpowiedzi na problemy związane z kobiecością, rodzicielstwem i zdrowiem.

Nasza misja

Chcemy być Twoim najbardziej zaufanym sprzymierzeńcem w dążeniu do zachowania pełni zdrowia i dobrego samopoczucia.

Nasz proces tworzenia treści

Zespół redakcyjny jest zaangażowany w tworzenie wysokiej jakości treści poprzez przestrzeganie najwyższych standardów dziennikarskich. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić kompleksowe, bezstronne, uczciwe i aktualne informacje, które mają swoje źródło w opracowaniach naukowych.

Nasz zespół ekspertów

Treści MlekoMamy.pl są tworzone, sprawdzane i edytowane przez wykwalifikowanych redaktorów, a także weryfikowane przez profesjonalnych pracowników służby zdrowia. Korzystamy z usług konsultantów medycznych, psychologów i dietetyków, którzy stale wspierają nasz zespół redakcyjny.

Nasz solidny proces przeglądu

Zawartość merytoryczna serwisu jest poddawana medycznej weryfikacji przez zespół specjalistów medycznych i profesjonalnych dziennikarzy w celu zapewnienia należytej rzetelności informacji. Nasz zespół recenzentów medycznych obejmuje szeroki zakres specjalizacji, z dużym doświadczeniem w praktyce klinicznej, badaniach i doradztwie dla pacjentów.

Nasi pisarze

MlekoMamy.pl weryfikuje i dokładnie ocenia wszystkich potencjalnych współpracowników. Sprawdzamy naszych twórców treści pod kątem wiedzy merytorycznej i odpowiedniego doświadczenia życiowego. Szkolimy ich w zakresie najlepszych praktyk w zakresie pozyskiwania informacji naukowych, a także zapewniamy stałą pomoc i nadzór.

Nasze referencje, źródła i cytaty

Mamy surowe wytyczne dotyczące pozyskiwania informacji i opieramy się jedynie na takich źródłach jak recenzowane badania, akademickie instytucje badawcze, agencje rządowe i oficjalne stowarzyszenia medyczne.

Każdy artykuł jest dokładnie weryfikowany, a źródła sprawdzane, aby upewnić się, że są aktualne, wiarygodne i obiektywne. Podstawowe źródła, w tym badania, odniesienia naukowe i statystyki, są prezentowane poniżej artykułów jako odnośniki.

Jesteśmy na bieżąco

Nasi eksperci stale monitorują poruszane w serwisie tematy i aktualizują wcześniejsze artykuły, gdy tylko pojawią się nowe informacje. Mamy ustawiony harmonogram aktualizacji artykułów, ale ich zmiany mogą wynikać również z takich czynników jak:

  • zmiany standardów opieki medycznej,
  • nowe wytyczne kliniczne,
  • zatwierdzenia lub wycofania leków,
  • główne zalecenia dotyczące praktyki,
  • opinie lub obawy czytelników.

Gdy czytelnik powiadomi nas o potencjalnym problemie z naszymi treściami, takim jak niedokładne, nieaktualne, niejasne lub sprzeczne informacje, podejmujemy natychmiastowe działania. Nasz zespół redakcyjny i eksperci badają opinie, określają, jakie poprawki są potrzebne i ponownie publikują zaktualizowane treści.

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi dotyczące naszych treści, odwiedź tę stronę.

Nasz styl

Staramy się, by nasz styl był ciepły i przystępny, a także dosadny i jednoznaczny, jeśli to tylko możliwe. Staramy się koncentrować na prostocie, dokładności, empatii i integracji. Używamy pozytywnego języka, który inspiruje nadzieję i działanie. Staramy się również starannie dobierać słowa i na pierwszym miejscu stawiać dobro naszych czytelników.

Zawsze empatia

Nie możemy oczekiwać, że będziemy Twoim zaufanym sojusznikiem, jeśli nie postawimy Cię w centrum wszystkiego, co robimy. Nasze standardy wymagają, aby każdy, kto czyta nasze treści, czuł się dobrze i komfortowo.

Staramy się by nasz język był ciepły i konwersacyjny, a wskazówki jasne i wykonalne. Oprócz tego, staramy się być otwarci i konsekwentni. Zorientowanie na naszych czytelnikach znajduje się na najwyższym miejscu naszego podejścia redakcyjnego.

Twoja opinia jest mile widziana

Jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić Ci jak najlepsze i pomocne treści. Chcemy również usłyszeć od ciebie, czy możemy być lepsi. Można to robić w postaci zamieszczania komentarzy lub w bezpośrednim z nami kontakcie.

Jeśli masz jakieś pytania, komentarze dotyczące rzetelności naszych treści lub uważasz, że jakiś artykuł jest nieaktualny, możesz łatwo nas o tym powiadomić, odwiedzając tę ​​stronę.