Strona główna Konsultanci

Konsultanci

Zespół naszych ekspertów zapewnia, że ​​treści, produkty i usługi serwisu MlekoMamy.pl spełniają najwyższe standardy uczciwości w zakresie tworzenia treści o charakterze medycznym i zdrowotnym. Dzięki temu nasz serwis publikuje artykuły, które są dokładne, oparte na dowodach naukowych, aktualne, a także godne zaufania i przydatne czytelnikowi. Wszystkie treści są zgodne z naszą polityką redakcyjną.

 


Ludmiła Shast

Lekarz ginekolog-położnik

Lekarka z wieloletnią praktyką w zakresie ginekologii, uczestnicząca w licznych szkoleniach, stażach i konferencjach naukowych. Posiada najwyższe kwalifikacje, również w zakresie ginekologii dzieci i młodzieży. Zajmuje się także współczesnymi problemami opieki medycznej ciężarnych kobiet oraz endokrynologii reprodukcyjnej. Promuje także nowoczesne badania przesiewowe w kierunku patologii szyjki macicy i kolposkopii. Przez wiele lat pracowała na oddziale położniczym, prowadziła konsultacje medyczne, a także zajmowała się doradztwem w zakresie planowania rodziny. Przez kilka lat zajmowała  stanowisko kierownika oddziału położniczego w szpitalu, a następnie zastępcy dyrektora medycznego oraz okręgowego konsultanta w zakresie ginekologii położniczej. Od października 2014 roku pracuje w prywatnej klinice.

 


Olga Tkachuk

Lekarz pediatra

Absolwentka Krajowego Instytutu Medycznego w Ukrainie. Praktykuje w prywatnej klinice na oddziale pediatrycznym. Zajmuje się dziećmi w wieku od urodzenia do 18 lat. Prowadzi miesięczne patronaty nad noworodkami i tworzy indywidualne harmonogramy szczepień. Specjalizuje się w chorobach zakaźnych u dzieci w każdym wieku.

 

 


Olga Tishchenko

Neurolog dziecięcy

Absolwentka Kijowskiego Instytutu Medycznego z wieloletnią praktyką lekarską. Specjalizuje się w neurologii pediatrycznej. Przez wiele lat pracowała na oddziale klinicznego szpitala dziecięcego, a następnie w Naukowym Centrum Medycyny Radiacyjnej. Ponadto specjalizuje się w problemie padaczki oraz wrodzonych chorób neurometabolicznych. Konsultuje i leczy dzieci w wieku od narodzin do ukończenia 18 lat.